Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Archttila #48896 üzenetére

    Azt meg hogy az AVS mennyire szakmai inkabb hagyjuk, mert a ph hozza keppest egy laza index.hu:D

    Nem az AVS szakmaiságát megkérdőjelező tényezőről írtam, hanem arról, hogy ott is elég sok egybites amőba tud olyat kérdezni, vagy mondani, amikor az olvasó a haját tépné. Nincs és nem lenne a PH-val semmi gond, csak aki valóban ért hozzá, azok lassan eltűnnek, mert tele lesz a tökük kb mindennel. A legtöbb tv tulaj meg rögtön azt hiszi, mindent tud a termékről, ha már van neki olyan, persze azt csak is pozitív irányban írja le.
    Én őszintén kijelentem, hogy még mindig nem ismerem igazán ezt a cx-et, de amit tudok már róla azt leírom.
    Tegnap este, pl olyan mutatvánnyal állt elő, hogy nem indult el a Netflix, elsőre csak a szürke képernyő jött, hogy valami lesz, aztán utána már egyáltalán nem reagált a dedikált gombra.
    Érdekelsz is engem (mondtam magamban) 1 perc után, elindítom a Shield-et, erre elindult a netflix. Hogy esetleg frissítette a háttérben, vagy mi baja volt, az már történelem.
    Amúgy CX-en is a netflix gomb lenyomásakor azonnal indul az applikáció.

Új hozzászólás Aktív témák