Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz rothfb #48852 üzenetére

    "Korábban volt itt teszt mozgásra, Fisha kolléga gidaüldözős jelenténél, ott bizonyítva lett a B9 gyengébb mozgáskezelése és pl a Pana jobb mozgáskorrekciója (általam). Daneel E9-e is jól szerepelt. Talán még Philips is volt... Nekem az volt mérvadó, neked meg a saját teszted."

    E8. (de végtére is mindegy)
    Szerintem ha nem vesszük be a mozgásképletbe a BFI-t, akkor nagy különbségek nem adódhatnak, maximum artifact-ban és mozgásdinamikában. (pl gyorsuló-lassuló mozgás magas interpolációs beállításon)

    Amikor 2018 év végén végignéztem a gyártók modelljeit, akkor azt tapasztaltam, hogy nem látok különbséget. :D (az akkor volt, lehet azóta ez változott)
    LG még 2016-ban brutál artifactolt.

    Ha a Pana csinált egy jó BFI-t 2020-ra, akkor az nagyon jó és ez a jövő - szerintem is.
    Viszont abban kételkedem, hogy a felhasználók nagy többsége használná ezt a funkciót, inkább szúrnak egy 5-ös DeJuddert vagy ennek megfelelő Philips és Pana interpolációt. :U

    De ha a BFI-t kihagyjuk az egyenletből akkor az számomra tök ugyanazt a végeredményt adja: egy idegesítő sample and hold mozgásmegjelenítést, amelynek nem sok köze van a számomra szeretett impulzusoshoz.

    Persze kinek mi tetszik.
    Van akinek a simított kép, van akinek inkább a darabosabb mozgás némi térhatással... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák