Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Northlorien

    tag

    válasz ΞΔGLΞ #50938 üzenetére

    Nem betegség ez, csak nem mindenkinél számit okos megoldasnak adni az ívet a Tv-nek, mert ha tönkremegy majd veszek másikat. Mert te azt mondod, hogy meg sem kottyan neki, viszont én meg a személyes ismerősi körömből tudom, hogy igen, problémát okozhat, és okoz is. Tele van a fórum ilyenekkel, nemcsak ez, hanem a nemzetköziek is, konkrétan te is viszed ügyesen kicseréltetni a panelt mert előjött valami. Ki gondolta volna? Lehet nem bírta az ívet az sem, pedig ha jól emlékszem nem annyira régen vásároltad. A 3 év teljes körű garancia már biztosabb, de őszintén, kinek van kedve panelt cseréltetni benne fél-egy évente, utánna meg kalibráltatni újra az egészet. Annál már az is okosabb megoldás, hogy ésszerű keretek között vigyázol rá és használod 2 évet, utána meg eladod, és veszel egy újabb modelt, mint azt lesni, hogy na akkor újra indult a panel garancia. De ez lehet csak én vagyok, fentebb írtam mindenki más keretből gazdálkodik, és magánügy hogy ki mit csinál vele.

    Tök szépen leírta a felhasználási igényeit, és arra meg nem ideális ez a panel, mert tetszik vagy nem tetszik nem szereti a statikus tartalmakat. Ez van. Ha megtudja kerülni akkor jó döntés, ha nem akkor meg nem az.

Új hozzászólás Aktív témák