Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz #61392896 #5999 üzenetére

    engem nem zavarsz,csak furcsa volt bő egy órán belül négy komment egymás után...mikörben nem is akarsz most venni. (ill. van 5perc időlimit amikor még szerkesztheted a kommenteket)

    Én sokkal mélyebben a zsebembe nyúltam mint akartam (50-60k-ról indultam és 170k lett a vége), mert mindig egy kicsit jobb, egy kicsit drágábbat néztem..fel is próbáltam fitbit-et, hueaweit, samsumgot.. (detelefonnal is igy voltam...40k volt a lélektani határ aztán egy p20 pro-t vettem)...visszatérve ez az óra volt a mostani egyik legjobb vásárlásom, imádom, és motivál is nem kicsit.

    Négy hete kb 1km futás után meg akartam halni (nem vagyok túl magas, és a sok-sok évi hivatali patkány munka hozta a kilókat)...kb 15-20kg plussz jött fel...tehát négy hete 1km után végem volt, tegnap lefutottam az 5km-et, 5:24/km átlaggal ami nagyon elégedetté tesz, talán most kezdtek elinduni a kilók lefelé...utálom a futást, de az óra, a statisztika, az idők, a pulzus, a térkép, a táv, a magasság követés, mind-mind motivál, mellette olyan nyalánkságok, hogy alvás figyelés, lépésszámlálás, üzenet/hivás kijelzés...és sok-sok részét még nem is próbáltam. ÉS ráadás-ráadásnak g.ci jól néz ki :) (pont a méretem, vettem rá egy neon zöld/sárgás szijat...) imádom.

    szivtam a fogam, de imádom :) jó dolog ez a sport/okosóra, szerintem vegyél valamit ne várj...jövőre meg lecseréled, ha hiányolsz valamit.

    jahh és a szerkesztést kihasználva, az elmúlt négy hétben kb 3napot nem futottam, és kb ennyiszer nem teljesitettem a napi lépéstávot....1..1,6...2...2,5...3.1...4 igy növeltem a távot néhány naponta.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák