Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz oettinger01 #10191 üzenetére

    Hogy melyik Garmin pontosan milyen funkciókat tud, azt mindenképpen csekkold le. Én a 6x Promat iPhone-nal használom, minden rendben van vele, egyedül az automatikus baleseti vészhelyzeti értesítő és a listából való üzenetküldés az, ami csak androiddal működik.

    A hívásokat tudod az órával fogadni, elutasítani (praktikusan akkor van értelme hívást fogadni, ha headsettel használod :)), és minden beérkező üzenetet el tudsz olvasni (SMS, e-mailek, Viber, Whatsapp, FB, LinkedIn, stb.), én túrázni, bringázni használom, szépen párosodik wattmérővel és pedálcsapásszám mérővel is, emellett 10 ATM-ig vízálló, meg nagyjából mindent tud, amit manapság szokás. Igaz, 2 Apple Watchot is vehetsz az árából. Telefonos és webes app is van hozzá, plusz app-áruházból lehet telepíteni mindent, amire pluszban szükséged van és használattól függően 10-14 napig megy 1 feltöltéssel, ebben heti 1-2 GPS-es aktivitás is van nálam. Okosóra üzemmódban (sportok, aktivitásmérés nélkül) 21 napot tud elvileg, de azt még nem próbáltam.

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák