Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsig

    csendes tag

    válasz lela #2534 üzenetére

    Elég sok okosórát próbáltam már, és a vége mindíg az lett, hogy a szines, érintés érzékeny kijelző nem jelentett igazán hasznos pluszt, cserébe volt egy csomó hátránya. (android wear->üzemidő, samsung gear->kompatibilitás, pebble->megszünt, kinai olcsóságok-> :( , fitnesz karkötők->nem vagyok eléggé sportember, amazfit->amikor próbáltam, kezdetleges volt az android alkalmazása)

    Igen (majdnem) mindent megjelenít, de apró, nehezen kezelhető, napfényben alig látni, és egyébként is lengethetem a karomat, vagy tapizhatom, hogy bekapcsoljon.

    Pulzusmérés: Sportolóknak biztos kell, halandónak max egy szép grafikon. Az olcsó kategóriában még a pontossága is kérdéses.

    Lépésszámlálás: Azt látom, hogy többet kellene mozognom, de nem inspirál...

    A végén mindet arra használtam csak, hogy rezegjen ha valami történt, és a telefonomon néztem meg a többit.

    Amit most használok az inkább óra. Rezgéssel jelzi a hívást, sms-t, email-t, stb., lépést számol, és ennyi.

    Egyébként az amazfit nagyon tetszett, ha fejlődne az androidos alkalmazása nagyon jó lenne, de a kínaiak nem erről híresek.
    Nekem egyenlőre ez jött be a legjobban: [skagen]

    Azért figyelem, hátha valami újat is tudnak a gyártók. Vannak igéretesek:
    [sequent]
    [dagadam]
    [zetime]
    [matrix]

Új hozzászólás Aktív témák