Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz PociAti #17056 üzenetére

    Köszi!

    Így már világos! Csavarnyuzo fórumtárs első válaszában azt írta, hogy "Képalkotó egység !=toner", később, "Tiszta ugye hogy van toner és dobegység?", most pedig Te azt íród, vagy minden bizonnyal másolod valahonnan, hogy: "A képalkotó egység az OPC (Organic Photo Conductor) dob tárolására szolgáló kerek kazetta." Értem, tehát most már van egy harmadik alkatrészünk is, mert ugye van a toner, van a dob és van a dob tárolására szolgáló kerek kazetta. Erről így még nem esett szó, hacsak a dob és a toner nem ugyanazt a dolgot takarja, de mivel Csavarnyuzo konkrétan leírta, hogy van toner és dobegység így mégsem lehet ugyanaz ugye, bár én azt gondolnám, hogy az ugyanaz és ezen felül van akkor a keret, ami a dobot vagy tonert tárolja.
    Igen, én is beírtam a keresőbe még mielőtt ide írtam volna és kellő ismeret hiányában nekem kapásból az jött le, hogy a toner cseréjét mutatja be a leírás, így, hogy már tudom miről van szó, így már én is látom, hogy nem: A képalkotó egység cseréje
    Volt továbbá egy számomra félrevezető dolog, ami sajnos valóban az én hiányosságom okolható, méghozzá a "!=" jelentése, azt hittem elgépelés, nem tudtam azt, hogy azt jelenti nem egyenlő, én pont az ellenkezőét értettem, azért is értetlenkedtem, én eddig csak így ismertem "≠" :)
    Mindegy így már képbe kerültem, igaz ez a dob és toner dolog még nem tiszta, hacsak a dob nem maga a henger amire a festék rátapad, de az meg a toner részét képzi nem? A lényeg, hogy lehet olyat venni külön, hogy képalkotó egység. Köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák