Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamás9x

    őstag

    válasz szasanyi #45619 üzenetére

    Hiába próbálsz korrekt maradni az ár beszél, aztán ha beüt a galiba.. jön a ráfizetés. Én is az olcsóbbat venném, mint mindenki más csak számolnom kell vele, hogy el is romolhat. Nem generáltál vitát, csak picit érzékeny pontom ez a webes dolog, sok ismerősöm kb heti 2-3 millió értékben vásárol, és amikor baj van elővesznek hogy segítsek, ilyenkor nálam is megáll a tudomány, e heti okosság BestBuy4.Ltd. aki valójában Gigadeal... support egy 5000ft os callcenter és 4 nap alatt nem vették fel a telefont, emailra nem válaszoltak, az ár nagyon jó volt, de garanciális időn belül meghibásodott, és csak azért nem fogja a tudni garanciáztatni az ügyfél mert nincs kontakt vagy ha van is akkor vagy nem válaszolnak vagy elhúzzák az időt míg le nem jár a hivatalos gar. Ugyanez volt a Caterpillarnal, ahol inkább fizettem volna + 20.000ft-ot megveszem a hivatalos forgalmazótól, és nem kell ExtremeDigitalnál vacakolnom 2x 45 napot (2x hibásodott meg) + 4x2000Ft uzatás Nyh-Deb.

    Traxx: Sajna a weben nem nagyon tevékenykedünk, DE írd meg mit láttál mennyiért és megnézem le tudom e neked hozni olcsóbban. ;] Kingston Bolti 3 év Gyártói 5 (ez a gyártói a gyártástól számított 5 év, de mivel nagyon kellendő, tuti nem pihen 2 évig a polcon mire eladják, és nem csak a fennmaradó 3 év lesz a tied, amit a bolt garantál(nagyker)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/@kisstontour

Új hozzászólás Aktív témák