Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xarina

    aktív tag

    válasz attiati #5890 üzenetére

    Bocs, tényleg csak 1 napos. Én úgy értettem, akitől hallottam, hogy két napra szól, mint Szlovéniában (ott 2 éve 12 euró körül volt a 2 napos, de lehet az csak vonatra szól, de arra biztosan 2 napig, de lehet hogy péntek délután is beletartozik). Sajnáltam is, hogy csak vasárnap tudtam megvenni, de akkor mindegy is. De így is jó ajánlat. Elvileg el tudsz vele menni ha nem is Hallstadtig, de Bad Aussee-ig mindenképp, onnan már csak egy köpés. Mi múlt héten voltunk vele Bad Radkersburgból Tamswegig (az is már jócskán másik tartomány). Nekünk hétköznap több, mint 75 euró lett volna. 320 km 4 átszállással, de a jegyet csak a legutolsó szakaszon nézték a kis hegyi gőzösön, igaz ott több, mint 5 percet várt ránk a vonat. Valamivel 6 euró alatt volt még a bicajjegy, de azt csak Graztól vettük, mert a vonaton nem tudtam, hogyan kell és az a pár helyi, akik ott voltak, azok sem tudtak segíteni. Ahogy elnéztem, ők vígan kifizették a 6-7 eurókat a 20 km-es szakaszokért.
    A kirándulókártyák engem nem érdekelnek, csak a kedvezményes utazás. Abban most verhetetlen Németország, aki 9 euroért 1 hónapra ad korlátlan jegyet szeptemberig, ráadásul az Salzburgtól is jó. De sajnos az nem fér már bele az idei nyárba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák