Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oszi666

    őstag

    sziasztok, idén nyáron augsztusban repülünk Ryanairrel Nápolyba.
    Egyelőre nem kértünk külön feladható poggyászt, de most felmerült, hogy lehet mégis lenne rá szükség, mert a pár akiknek a táskájába beférnénk lehet lemondja.
    A kérdésem az lenne, hogy utólag lehet kérni a repjegyhez online feladható poggyászt? Én ilyet nem találtam csak olyat, hogy a reptéren lehet kérni utólag, max 10kg-ig
    [link] ezt az oldalt nézegettem, ha jól értem akkor ránk a második táblázat, post foglalás/reptér oszlopa érvényes. Itt van egy olyan, hogy
    "Azon ügyfeleink, akik nem vásároltak elsőbbségi beszállás opciót, és nem adtak hozzá poggyászt a foglalásukhoz, 35,99 euró/font díj ellenében adhatnak fel egy 10 kg-os poggyászt a repülőtéri csomagleadási pultnál. Azon ügyfeleink, akik nem vásároltak elsőbbségi beszállás opciót, és akik a 10 kg-os feladott poggyászt a beszállókapuhoz viszik, 45.99 euró/font díj ellenében feladhatják azt."
    mi a különbség a beszálló kapu meg a repülőtéri csomagleadó pult között? Az utóbbi az, amikor odaviszed egy pulthoz, lemázsálják és elviszik nem? nekem az hangzik a kényelmesebbnek
    Előre is köszi a válaszokat, nem vagyok egy nagy repülős

    It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Új hozzászólás Aktív témák