Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanley-B.

    őstag

    ma megjött az Asus 3090 TUF OC a cyberport.de-ről.
    Tapasztalatok:
    - 1998 euróért nem volt olyan rossz ár a jelenlegi viszonyok között OC TUF-ért
    - NEM MAGYAR ÁFÁVAL DOLGOZNAK, tehát nem jön az árra még 100+ euró a többi német webshoppal és amazonnal ellentétben
    - csütörtökön adtam le a rendelést, ma (kedden) már itt is volt. Nem sima DHL-lel küldték amit a Magyar Posta hoz ki hanem DHL Express-szel
    - kaptam hozzá GeForce Now és Cod kuponokat is, de az igényt jelezni kell nekik külön vásárlás után
    - a készletkezelőjük normálisan működik, amint nincs valami készleten, fent sincs az egész termék a webshopban, ellentétben pl. a computeruniverse.net-tel ahol a korábban rendelt 3080 nem volt nekik készleten, holott mikor megrendeltem és a visszaigazoló emailben is az szerepelt hogy "készleten, szállítás 1-2 nap". Persze az hogy nincs is készletük csak azután derült ki, hogy írtam, hogy mikor adják fel a kártyát, amire 5 nap múlva válaszoltak.
    Cyberport gyorsan válaszolt. Tudom hogy vettek már mások innen de én nagyon nem ajánlom a computeruniverse-t, a Cyberportot viszont kifejezetten

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák