Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz gbors #3430 üzenetére

    Még mindig nem érted az álláspontom. Én sz.rok arra, hogy melyik játék mennyire függ az nvidiától vagy az atitól, engem, meg szerintem a felhasználók nagy részét az érdekli, hogy mennyire éri meg használni az API-t. Elég görbe az a tükör, amiben csak az egyik oldal álláspontját látod. Én is teszteltem dx10.1ben meg dx10ben a clear sky-al, a benchmark 1 fps-t dobott, a játékban meg nem volt küldönbség, sőt Limanszkban lassabb volt dx10.1ben mint dx10ben. A látványban túl sokat nem vettem észre, mivel AA-t be se mertem kapcsolni a 3870-el, így is 26-27 fps volt az átlag. De hgoy teljes legyen a kép, 9600 GTvel meg 20-22 8800GTvel 30, 9800 GTX+-al meg 40. Volumetrikus fény + god rays kombó alatt meg a béka segge alatt volt, de az az érdekes, hogy a 4850 is és a 3870 is a 9600GT szintjére esett vissza ( 15 fps ) a 8800 GT/9800GTX meg csak 17-18ig. Ezért van még mindig 9800GTX +om, bár már akartam váltani többször 4870re, de valahogy sose jött össze, talán nem is baj. Ha majd valamiben gondom lesz vele, akkor húzok rajta ,és elleszek még vele egy darabig.

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz gbors #3430 üzenetére

    Jó, most kiragadtál egy megkérdőjelezhető címet a példaként hozott 4-ből, a lényeg itt amúgy is az volt, hogy a bejelentés/pletyka nem felelt meg a valóságnak, így a későbbre bejelentett Physx címektől is elvette az ember bizalmát (és kedvét).
    Egyébként én nem vagyok benne biztos, hogy ne lett volna haszna. Mivel elég szokatlan játék, így elképzelni is nehéz, hogy mit lehetett volna kihozni belőle Physx effektek terén. (bár egy tippem lenne, hogy mikor belelősz földbe/kőbe, és száll a por és szilánk, akkor a célon is látszódhatna a lemorzsolódás, illetve ottmaradhatna a földön a lemorzsolt rész, míg odébb nem állsz, erre is rá lehetett volna küldeni utólag a hull shadert -vagy hoghy nevezik, amitől ilyen papírformát ölt minden...)

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák