Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz Shkiz0 #30468 üzenetére

    "Másik topicban már kifejtettem, hogy milyen árakra számíthatok, de fixen 1000%-ba lefogadom veled, hogy itthon nem lesznek ilyen árak mint amit linkeltél."
    Linkeld. Ezenkivul meg postaval es vammal is olocsbb lesz, mint az itthoni lehuzos hasznalt arak.

    "Plusz a magyar emberek 85% itthon fog vásárolni nem fog ilyen értékben kintről venni semmit, mert fél a garis ügyintézéstől."
    Van RMA. Sebaj, tobb marad nekunk annak a 15%-nak :) Ezenkivul nalam vga meg nem halt meg. Pedig joparat vettem kulfoldrol. Megbizhato eladotol kell venni, ahogy hvapron is szoktam.

    "de nem fogják, mert ez magyar pénzekhez mérten még mindig bődületesen sok pénz"
    Az emlitett hasznalt arak? Meg korrigalva is? A feltetelezett 3050/3060 is be fogja huzni az arakat es akkor a 1660/2060 olcson lesz kaphato.
    A 1060/1070/1080 pedig mar 4-5 eves lesz addigra, azaz megfizetheto.

    "a jelenlegi helyzetben amiben a vírus miatt is van az ország még jobban nem fogják venni."
    Igen, ezt mondtak paran kora tavasszal is. Aztan a hasznalt vga kinalat tele lett nyereszkedovel, mert "ugy is elviszik". Mindenki otthon ul (telen meg plane). Megy a gaming gozerovel. Tele a YT ezzel a trenddel.

    "Ne a ph-ból indulj ki, ez csak egy nagyon kevés százaléka az embereknek."
    Marmint milyen szempontbol? Ettol fuggetlenul ez referenciat teremt. Aki meg ezt nem latja az eleg ostoba. Bar sajnos vannak idiotak...

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák