Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • westlake

    félisten

    válasz egyedülülő #25056 üzenetére

    Az a baj, hogy teljesen el vagytok tévedve. Mindenféle elvárásokat támasztotok, de nem értem, hogy milyen alapon. Kínálat-kereslet. Egy tökéletes világban ez biztos úgy működne, ahogy ti elképzelitek. Én azt nem értem, hogy miért nem gondolkodtok a gyártók/kereskedők fejével is egy kicsit. Mindenki pénzből él, nem csak ti. Miért adnának valamit 100 forintért, ha 120-ért is megveszi mindenki? Ti miért nem mentek oda a főnökeitekhez, hogy jövő hónaptól 5%-kal alacsonyabb bérért szeretnétek dolgozni? Biztos van olyan ember, aki annyiért is elvégezné a munkátokat. Akkor meg? A képlet nagyon egyszerű: ha nem tetszik valaminek az ára, akkor nem veszed meg. Puffogni lehet, csak semmi értelme. Főleg, mivel eleve egy "luxustermékről" beszélünk. Számomra elég nevetséges, amikor valaki azon vergődik, hogy nem tudja megvenni a neki tetsző VGA-t. Nem is tudom elképzelni, egyáltalán mi értelme lehetne anélkül az életnek. Az ilyen embereket kiraknám néhány hónapra valami nyomortanyára. Sok-sok embernek nincs rendben az értékrendje. :(

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

Új hozzászólás Aktív témák