Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz gbors #10620 üzenetére

    Mivel tudod alátámasztani, hogy nem igaz?
    Nem azt írtam, hogy egyáltalán nem érdekli, persze, hogy érdekli, hiszen ha nem lenne benne érdekelt, akkor nem ölne bele pénzt. MIndössze arról van szó, hogy korántsem akkor ajelentőségű ez a piac, mint néhány évvel ezelőtt volt. Az NV-nek nem gond, ha az asztali VGA-k piacán nem teljesít jól egy vagy több GPU, hiszen nem ez a fő fejlesztési célplatform. Ezért mondtam én is, hogy nem szabad csodát, illetve megváltást várni az augusztusban debütáló középkategóriás GPU-tól sem. Lehet ,hogy jó lesz, de azon sem szabad meglepődni, ha annak sem lesz fényes az ár/teljesítmény mutatója.

    Löncsi: Ez mind nagyon szép, csakhogy a gond ott van, hogy tech-demo, ilyet játékban szinte soha nem fogsz látni, legalábbis PC-n nem valószínű, mivel ezt is célhardverre fejlesztették. Ezen felül a videóból az se mderül ki, hogy pontosan milyen GPU-n vagy GPU-kon ment a tech-demo. Lehet ,hogy több GK104-es számolta párhuzamosan a dolgot. Ehhez azonban a GK107 igencsak leves. Szóval nem értem ,hogy jön a GK107-hez ez a tech-demo.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák