Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz azoli09 #3934 üzenetére

    Abból, hogy én a normális, (átlagos jobb szó lett volna, de végülis tökmindegy) tisztességes diplomásokról beszéltem (egyébként azért róluk, mert köztisztviselők például mindenhol vannak és az ő bérük és munkavégzésük a legkönnyebben összehasonlítható) neked ez jött le? Vagy hogy jön ide most a melós ember meg ez a hiszti? Te én komolyan nem értem mi a baj veled, hogy attól itt stresszelsz, hogy hoztam egy példát a bérkülönbségekre ezzel szemléltetve, hogy ami nekünk drága, az nekik nem biztos hogy az, de ha másképpen nem megy igyál, szívjál, relaxálj, de valamit tegyél magaddal, hát úgy belefeszültél a hsz-embe, hogy totál melléestél ember, hát te tisztára ki vagy borulva. Szedd már össze magad meg valami nagymellűt, aztán szúrd már be a meleg puha helyére picurkát, hogy jobban legyél, vagy valami történjen veled... aggódom érted Zoli, komolyan mondom, iszol te rendesen, kúrálod magad azért néha? Picit már ilyesztő szinten lehetsz kikészülve, vigyázz, nehogy kiverjen valami kiütés :DDD Ápoltasd már le magad valami csajjal. Nem számít ha nős vagy, tudod csak popóba, az nem számít megcsalásnak :DDD

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák