Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz Z10N #30474 üzenetére

    Amennyiben erős lesz RT meg minden csoda funkció nélkül a 3xxx széria akkor a 2080Ti ára persze nyomni fogja le mindennek az árát, de úgy gondolom nem olyan mértékben, mint azt sokan várják. (magyarul nem hiszem, hogy a 2080Ti fog menni 2070S árban, hanem a Ti és az alatta következő 2080S között fog eltűnni az eddigi nagy űr, és kb 230-250K körül majd beáll a TI, 200-220 körül a 2080S és így tovább.

    Nyilván ez még csökkenhet sok minden függ a független tesztek kimeneteléről. Félre ne érts egyet értünk, hogy lesz árcsökkenés, de amit te linkeltél azt irreálisnak tartom még ha RT nélkül is erősek lesznek az új kártyák.

    Ezenkivul meg postaval es vammal is olocsbb lesz, mint az itthoni lehuzos hasznalt arak.

    Rugaszkodj már el a külföldi dolgoktól, értem én hogy nekünk ez nem probléma de hidd el tényleg rég ebbe vagyok és az átlag ember nem fog neked külföldről vásárolni ilyesmit.

    Az emlitett hasznalt arak? Meg korrigalva is? A feltetelezett 3050/3060 is be fogja huzni az arakat es akkor a 1660/2060 olcson lesz kaphato.
    A 1060/1070/1080 pedig mar 4-5 eves lesz addigra, azaz megfizetheto.

    Nem a használtak, hanem az új 3xxx széria. Ez itthon még baromi soknak számít, konkrétan 2-3 havi fizetés úgy hogy mellette élni is tudj. De tegyük fel, hogy jók lesznek az új kártyák, azért sokan nem engedhetik meg maguknak egy 3070/3080-at 3090-et meg még kevesebben, esetleg a 3060 lehet sláger az emberek köreiben, de arról meg ugye nulla infó van még. Ugye van egy réteg aki ki fogja adni a pénzt (de ezek eddig is kiadták, nekik tök mind1, hogy külföld vagy itthoni vásárlás) mert mondjuk 4k-ba játszanak oda persze jó vétel.
    Viszont a régi kártyák meg 4K alatt még tök jól elvannak szóval azért nem a szarhugy' kategóriába fognak esni szerintem, de majd a kereslet kínálat eldönti ezt.
    Marmint milyen szempontbol? Ettol fuggetlenul ez referenciat teremt. Aki meg ezt nem latja az eleg ostoba. Bar sajnos vannak idiotak...

    Úgy értem, mi itt egy szűk réteg vagyunk. Hiába a jó teljesítmény, és hozzá az előző generációhoz csökkentett árak, sokaknak ez már ingerküszöbön felül lesz, mások meg már lehet konzolba gondolkoznak.
    Szóval egyet értek én veled, hogy lesz csökkenés, de fixen hiszem, hogy nem lesz itt 100K-s 2080/2080S

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák