Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Dare2Live #22276 üzenetére

    igen, van benne vmi...
    de ugye vagyok én, 1070-nel... kell egy új vga helyette... 2080 vs 1080Ti... az első online shopban körbenéztem itt (CCL Computers) a Zotac GeForce GTX 1080 Ti 710 font... (nem ismerem eme gyártót, az inno3d 683font ugyan, azt meg végképp nem ismerem mennyire vállalhatóak :B ) és a Gigabyte GeForce RTX 2080 760font...( ez volt az első a szűrési listában, ár szerint )
    nekem nem kérdés, melyiket venném... és nem a RT miatt.. azt magasról... engem a DX11-ben elért teljesítmény érdekel elsősorban.. régi játékokkal tolom még, 2K-ban...

    nem nagyon érdekel a használt piac, hiszen új termékről beszélünk... értelem szerűen, ha volna vér a pucámban, vállalnék egy "X év garis" 1080Ti-t a használt piacról.. de ki tudja, nem-e bányászkártya volt?! vagy hogy húzza a száját a bolt, mert gariztatnék és bányászatból adódó hiba miatt nem foglalkoznak velem... nem tudom...

    majd a 2070 rev megjelenésekor döntök... lesz rá kényelmes fél évem, hoyg kártyát cseréljek.. előtte úgyis procit kell cserélni :))
    :R

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák