Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz fahrii #39424 üzenetére

    Bányászás érdekes dolog, nekem elég sok kártyám származott bányából, sőt üzemeltettem is több rig-et. (nem én voltam a tulaja)
    Annyi volt a lényeg hogy aki nagyban bányászik annak az az érték hogy menjenek a kártyák. Nem voltak fullra kihajtva mert nem volt hatékony, és a lényeg pont az volt hogy minél kevesebb fogyasztással minél többet termeljenek. Hűtést is meg kellett oldani.
    Ha igényés bányásznál volt akkor jobb állapotban lehet mint átlag gémernél.
    A gond azzal van hogy vannak igénytelen bányászok akiket nem is érdekelt a hatékonyság azaz nem nézték a hőfokot, teljesítményt semmit csak bedobták a kártyát azt megy ameddig megy.
    És ezzel van a baj hogy nem tudni igényestől, igénytelentől, időszakonként játszó gémertől vagy tuningoló pistitől került ki a kártya. Került hozzám rozsdás bányászkártya is, kínából jönnek tonnaszám.
    Szóval a bányászat az egy a sok közül, nem mondanám egyértelműen hogy a bányászkártya csak rossz lehet.
    Hozzáteszem totál ellene vagyok a bányászatnak. Chiát bányásztam (HDD) lomos cucokból abból nyertem pénzt de nem a coinból hanem az adok veszekből, meg persze tapasztalatot hogy ilyen is van.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák