Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angie™

    addikt

    válasz 4264adam #38748 üzenetére

    Nem is gondoltam a VRAM-ra :)
    Gyorsan megnéztem a Spiderman MM-t és 9,2GB VRAM foglalt és beszaggat.

    #38749
    Jó ötlet, köszönöm, holnap megcsinálom :K

    #38750
    Titkon reménykedtem, hogy idetévedsz, mert rengeteget olvastam vissza és láttam már a minimum FPS-es grafikonjaidat. Kb. te vagy az aki régóta foglalkozik a mikrolaggos jelenséggel :K
    A rendszer és jatek ssdm külön-külön van egy-egy raid0 tömbön, nem lenne szabad gond legyen annak a sebességével :) A windows-om tiszta, annyiszor újratelepítettem az elmúlt napokban, hogy fejből tudom a win10 és 11 kulcsomat.. Tudod, pár napja volt téma a W11 a raptor topicban, hogy nem jól osztja ki a feladatokat az energiatakarékos magoknak a w10, ezért is akartam újratelepíteni, hátha az a baj a játékok alatt.. Holnap megpróbálok olyan logot csinálni, ezer hála addig is :)

    #38751
    Mindig felrakom a legfrissebbet, 2 napja Robotzsaruzok, amiatt is kellett. A Robotzsaru topicban azt írják a srácok, hogy nekik nem esik le az FPS. Néztem YT-on videókat, sima 3070-el játszik a srác és stabilabb neki mint nekem :U

    [ Szerkesztve ]

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Új hozzászólás Aktív témák