Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GAbre

    veterán

    válasz voodoo98 #23324 üzenetére

    Ha valamit megtanulhattunk az elmúlt 1 év során,az,hogy semmi se biztos nem?
    4ik hullám?Gazdasági helyzet,árak?
    Vagy van már konkrét időpontod,amit BIZTOS NEM IS TOLNAK EL SE,illetve tudod árakat is,vagy,hogy lesz rá pénzünk biztosan,esetleg készlet is lesz belőle????
    Mellesleg minek öljenek bele milliárdokat,az újba,ha még a régiből se jött be túl sok pénz,avagy jöhet belőle még bőven.
    Kb tökmind1,hogy jövőre jön vagy nem.
    Mert ha az lesz,mint most akkor tőlem jöhet szeptemberben az új gen.De,hogy mikor fér hozzá az ember,az lehet +1 év is....
    Főleg,ilyen alkatrészhiányok/+bányászlázhoz hasonló,vagy ugyanilyen helyzet mellett.

    Annyira naivak ne legyünk,mint most:
    -Eladom 2080-tiom,és árából veszek majd 3080/90-et(out of stock!).De gyártó ígéri hamarosan lesz!
    -Előrendelem a kártyát akkor hamarabb kapok(3 hónap várakozás,és semmi+evga oldalon is alig mozdult 9hónap alatt!) :)
    -Nah jó scalperektől nem veszek,majd 1-2 hónap múlva ,mikor lesz már készlet normális áron,mert már amd is adott ki,és ígéri mind2 készletet (Out of stock)!!!!!!!!!
    -Nah jó várok pár hónapot,akkor már biztos lesz,és jobb áron(out of stock!!!+2-3x ár!!!).
    -Májusra már megoldódnak a készlethiányok,május végére,már minden boltban az új LHR kártyák lesznek.Bumm: [link]
    ----És azóta sincs mondjuk alzán se kártya....
    Én már leszoktam arról,hogy majd a jót várom....
    Most nézem foramaxon van már 70ti

    #23332 snecy20
    Sztem 2 slis 3090 is éppen hogy bírná...

    [ Szerkesztve ]

    Avatar

Új hozzászólás Aktív témák