Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz #15779328 #20951 üzenetére

    Nem jon hozza semmi, mert mindent kulon store -bol kell rendelni, az egyes tetelek erteke pedig nem eri el a vamhatart. Maximum a VGA blokkra dobhatjak ra, de eddig nem talalkoztam vele.
    Minimalista vizhutest irtam. A kevert lotyi is ugyan olyan jo, mert a desztvizhez adhatsz barmilyen adalekot. Ha a penz szamit, akkor ez is jarhato, nem lesz tole rosszabb, ha csak sima gyogyszertari alkoholt raksz hozza.

    Fos Bykski vagy nem fos, ezen kar vitazni. Kb. 3-4 fokkal gyengebb egy ilyen, mint az EK.

    En eleg sok rendszert raktam ossze max. 500EUR -ig, nem magamnak, masoknak. Mind jo, sokkal jobb, mint a leg.

    Es igazad van, nem 450 euro, mert a VGA blokkot sem kell venni, ott a gyarilag FC blokkos kartya, ugyan annyiert, mint a leghutos. Szoval csak 350EUR, en kerek elnezest. :))
    Ar-ertek aranyban verhetetlen. Es sokan nagyon boldogok, hogy egy ilyet ossze tudtak rakni, es megfinanszirozni. Mindenki annyit szan ra, vagy kepes raszanni, amekkora anyagi fedezete van ra. Nem mindenki engedheti meg az EK fele cuccokat...

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák