Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GAbre

    veterán

    válasz Puma K #10660 üzenetére

    Nem is úgy értettem.
    Csak 1(2)700 vagy 1(2)800-as cpu-kat felesleges venni.Még 2080ti-hoz is.
    És csak intel-t tudsz erősebbet berakni.
    De még a i7 8700k is kb ugyanazt tudja(ahogy néztem most 1 tesztet),mint 2600x,csak 2600x-et 60-70 körül kapsz.
    8700k-t 125től. (majdnem 2x annyi)
    Nem vagyok otthon az intel felső kategória témában,de 1 kis manual tuningal,4ghz+ kihozható,ott meg nem nagyon van mi visszafogja.1080p-ig cpu órajel kell.Afelett már annyira nem mutatkozik cpu limit,ott a kártya jobban mozdul.
    És nem hiszem,hogy nagyon van olyan ember aki elkölti procira 1 használt 1080ti árát,azért,hogy 5-10 fps-el több legyen.
    Ha valaki kicsit pro szinten foglalkozik a géppel,akkor tudja,vagy beállítatja 1 szakival a tuning.
    De az is lehet,hogy lecsengeti a több,mint fél millát.
    De te biztos valami tapasztalatból szólsz,szval ott is biztos van vmi igazság.
    Amit írtam,azt csak a rendelkezésre álló infóim alapján írtam le.

    Bossp:
    Már kivittem,töröltem nem tudom,nem figyeltem,jelenleg én kicsit downclockolva használom gépem.
    De lehet,bár kétlem 3dmarknál jobban izzasztaná.

    [ Szerkesztve ]

    Avatar

  • iguana

    őstag

    válasz Puma K #10660 üzenetére

    bizony. megfelelő cpu-t a megfelelő gpu-hoz.
    nah, hát itt annyira nem valósul meg :DDD ritkán van ennyire fordítva a dolog. tessék:

    a cpu nyűgös fejjel alapjáraton mocorog, a kis 1050ti-nek bokáig ér a zsákja ;)

    (most nem használt szervert befogtam így hétvégére metrozni kicsit és hát csak 1050ti van alá. perverz egy dolog, igen.)

    [ Szerkesztve ]

    14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

Új hozzászólás Aktív témák