Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Erdei88 #8238 üzenetére

    Én máshogy láttam a topikban. A BF4-ben van egy bug, ami miatt Win7 + 4 szálú procin be-belaggol, erre panaszkodnak néhányan, ez nálam is volt, de ezt is jelentősen javították kb. egy hónapja, utána már én is Mantle-val toltam, és teljesen jól, megbízhatóan futott, semmi gondom nem volt vele, és a patch óta már csak kicsi belaggolások ellenére klasszisokkal jobb volt a DX-nél, pedig alaposan magasabbra raktama grafikát is, ami miatt kb. 10-el kevesebb lett az FPS-em is... :C És nemcsak az élmény lett jobb, a statom is követte. ;]
    Ismerősi körben se volt senkinek gondja a Mantle-vel. :N

    (#8242) daveoff: "...csak a játékokban ebből nem érzel semmit."
    Ez teljesen egyénfüggő, szvsz. Azt a direkt érzést, amit a Mantle tudott, semelyik korábbi DX progi nem tudta produkálni semmilyen beállítások mellett, semekkora FPS-el. :N Szóval kicsit szkeptikus vagyok ezzel. :R

    A DX12-t majd meglátjuk, mindenesetre elég gáz ott is, hogy a Maxwell max Tier 2 eddigi állás szerint, nem tudja a max szintet.... No, meg kérdés, ki mennyire fog azokra DX12-t fejleszteni, AMD-re kész lesz a kód a konzolok miatt, de Nv-re... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák