Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz ForRedGlory #397 üzenetére

    Ez így igaz. :D
    Látod hogyan jártam a Lightning-al is.. +10Mhz tuning után már driver hiba volt.
    A ref Asus-om többet ment.

    A jobb hűtés is csak addig jó amíg be nem melegedik a gépház... A Lightning-ot is meg tudtam pörgetni 82 fokon 77%-os ventivel pedig alig emeltem egy kis feszt meg talán adtam neki +100Mhz-et.
    Ez a 780 meg lazán viszi ezt szó nélkül. Hangos? Ugyan már.. A Logitech Z2300 hangosabb. :)

    Szal ha még egyszer vennem kéne ismét refet vennék.

  • Tökmindegy

    senior tag

    válasz ForRedGlory #397 üzenetére

    Mondtam. Amit írtál az egy vélemény,gondolom nem kötelező elfogadnom:)
    Neked nem éri meg ,nekem megéri.
    Másnak is. De sokaknak meg nem ugyan úgy ahogy neked sem.
    Mi evvel a problémád?
    Leírhatod nekem 100 oldalon az érveidet ,de ettől én még nem fogok azonosulni vele.
    Nekem sose voltak ref kártyáim,én speciel a DCII esre esküszöm,meg most hogy látom közelről a Lightnigre mondom azt ,hogy rendben vannak.
    Hang,hőmérséklet, kicsit jobb alkatrészek, nekem ezek megérnek plusz pénzt.
    És pl én nem rángatom a hardvert ,mert minek. Ha megveszem az aktuális legjobbat ,azt már minek cibáljam?
    De ez én vagyok,te más, ettől kerek a világ.
    Én pl sose vennék két VGA-t a gépembe,te igen mégse osztom neked az észt,hogy szerintem nem éri meg.
    Neked jó ha kettő van, én örülök neki,amúgy kb pont hidegen is hagy:)
    Így már érthető?:)

    Ezt meg nem értem :Y
    "Szóval a hűtés nem éri meg az extra zsetont. Mivel nekem is olyan procim van, ha gondolod felzúzom a 780-at a Csili szintjére és pisloghatsz ;]"

    Most ezt valóban nekem címezted?
    Kit érdekel a procid? És a 780 felhúzásod? És én mért pislognék? :O

    Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

Új hozzászólás Aktív témák