Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz DeckardCain #71644 üzenetére

    Szerintem nem lesz PS5, hanem egy újabb erősebb konzol refresh lesz 2020 körül.
    Mint a PS4 Pro és Xbox One X, csak ezek újabb, erősebb verziói. Azért gondolom így, mert a Sony nem fogja újra a kompatibilitást "elrontani", mint azt tette a PS3-PS4 cserével.

    Teljesen jó amúgy a konzol, a grafika ugyanolyan gyönyörű tud lenni ott is, ami 30fps is, azt is sokkal smoothabbnak érzed, mint PC-n a 30fps, meg a controller miatt is kevésbé zavaró.
    Ha nem zavar az irányítás, (amit meg lehet tanulni) akkor nyugodtan lépd meg most. Ki kell próbálni, ha úgy érzed, hogy neked ki tudja váltani a PC gaminget, akkor tartsd meg. Ha nem, akkor add el. Embere válogatja...
    Ami tény, hogy sokkal olcsóbb lett mára a konzol. Egyrészt maga a két gép is "fillérekbe" kerül, PC hardverekhez képest, másrészt a lemezes játékot el lehet adni, a digitálist meg felesbe is meg tudjátok venni egy haveroddal, akivel össze tudsz állni. Hiába 21.000ft ma egy AAA cím megjelenéskor, ha valakivel összeállsz, akkor te magad csak a felét kell, hogy fizesd...

    Én elengedtem már a Voltát, meg a Coffee Lake-et is. Inkább downgrade lesz, upgradere nem sok esélyt látok. Ez a mining se mostanában fog csillapodni. Az, hogy miningra már van külön alaplap, meg külön videókártya, kimenetek nélkül, bennem az merült fel, hogy ez az őrület még jó darabig itt marad, és nem fog csillapodni.
    Az is lehet, hogy szándékos az egész, mert ilyen eladásokkal és árakkal csak a gyártók járnak jól. Lőtéri kutyát nem érdekli a PC gamer, ezt a gyártók nyilván nem fogják bevallani, őket csak a pénz érdekli, az meg most nagyon áramlik hozzájuk. Nekik mindegy, hogy miner vagy gamer veszi meg a termékeiket. A miner viszont többet vesz, akár magasabb árat is bevállal, nekik ez számít.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák