Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Abu85 #62830 üzenetére

    Sikerült persze,azért nem merik az userek megnyitni se a felületet... :DDD Egyébként pedig a Radeon Settinget egy lapon emlegetni a GFEvel nem kicsit barokkos tulzás...

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Abu85 #62830 üzenetére

    mondjuk a radeon settings az konkrétan szörnyű. a windows8 óta nem láttam ennyire elszúrt desktop UIt. remek, hogy reszponzív, meg valószínűleg remekül működik érintőképernyővel egy tableten. mármint csak azon, mert desktopon egy nehézkes, unintuitív és alapvetően totalisan elszúrt rendszer. pl így több hónap használat után most sikerült megtalálnom, hogy a global settings (értsd fan curve meg state beállítások) berakták a Gaming fül alá és a tile sikeresen elbújt a játékok között.

    nincs vissza gomb minden oldalon (ez random kb). minden tileokból van összerakva és nem egyértelmű, hogy mi az ami megnyomva csinál is valamit. nem egységesek a tileok. (ez mind olyan dolog, ami mondjuk Nielsen óta köztudott, hogy így nem szabad csinálni)

    tetejében egy adott ponton megnyitja a klasszikus menüt, de csak és kizárólag a profilok managelése miatt (meg display és eyefinity settings).

    ja meg remek, hogy lehet monitorozni egyenként a kártyákat, kár, hogy ha már két kártyám van, akkor látni szeretném mindkét kártyát, hogy mit csinál, de hát ez nem megy. ja meg ha már wattman, akkor egy pillanatnyi fogyasztás is jó lenne.

    szóval persze szép, csak kb kizártnak tartom, hogy ezen csináltak normális usability tesztet.

    viszont alapból felrakja a videofelvevést meg a streaming szolgáltatást, yay.

    TTomax: PowerColor / VTX3D karikon szokott lenni VRM temp szenzor, pl nekem is van. a Matrix VRMje nem látszik GPU-Zben, de úgy emlékszem a saját spec Asus ROG afterburnerjéből ki tudtam szedni anno az adatot.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák