Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ÁdiBá

    addikt

    Nem fogjátok elhinni a testvéremnek megint gajra ment az EVGA GTX780 videokártyája.
    Az elmúlt napokban, hónapokban olyan dologra lettünk figyelmesek, hogy játszik vele, elmegy a kép, majd újraindítja a gépet, kis felbontásban jön be a Windows Drvier nélkül, és a kártyának nem lehet feltelepíteni illesztő programot, ha még is sikerül fekete képet kapsz.
    Na jó, sikerült elintézni a garanciát Players111 kollégával, EVGA küldött egy zsír ugyan olyan 0 perces kártyát, fólia minden rajta volt, kb 1 hétig bírta, ugyan ezt a jelenséget produkálta.
    Játszik, elmegy a kép, ujra indul, nincs driver, nem lehet feltelepíteni neki semmi.
    Megint vissza küldte a kártyát az EVGA-nak, ők most egy ACX2 GTX980 postáztak vissza.
    Most jelenleg azt teszteli a testvérem. Nagyon örült neki hogy semmi ráfizetés nélkül kapott egy GTX980 ast az EVGA-tól.
    Szerintetek létezik az hogy az alaplap megöli a videokártyákat? Én ilyenről személy szerint nem hallottam még.
    i7 4790K használ egy V II HERO alaplappal, a volt rendszerem az, gyári beállításon megy, még a CPU se húzza, mert nem az a tuning hajszár mint én.

    (#52736) Tesla93 Pontosan nem tudom melyik márka, de valami 650 cheeftech rémlik, moduláris.

    [ Szerkesztve ]

    ÁdiBá

Új hozzászólás Aktív témák