Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Ishi.

    aktív tag

    válasz aginor #301 üzenetére

    Eddig nem nagyon volt mivel terhelnem a kártyát, mert mostanában főleg alacsonyabb gépigényű játékokkal játszom (pl. Risk of Rain 2, Amid Evil, Rocket League, stb.). Emellett még a frame-capet is be szoktam állítani 75 vagy 90 fps-re.

    A Timespy és a Firestrike alatt 72-73 fokra ment fel a kártya, hangosnak számomra nem volt hangos.

    Most próbálgattam még kikapcsolt frame-cappel a Risk of Rain 2-ben, és így is maximum 70-71 fokot láttam, 1900 körüli fordulatszámmal. Nézegettem a statisztikákat, ahogy bedurvul az akció, a kártya órajele felmegy 1935Mhz-re, és ezzel egyidőben gyorsabban megindul a hőmérséklet is. Amint a kártya eléri a 70 fokot, az órajel visszamegy 1920Mhz körüli értékre.

    Még annyi, hogy a gépházamban (NZXT H400) van elöl két venti, hátul meg egy, viszont a szoba hőmérséklete 26 fok volt. :DDD

    Dark KillerX: Az szép! :R

  • Baggio04

    aktív tag

    válasz aginor #301 üzenetére

    Ventust láttam, de azt nem vennék. Eddig gamingx-em volt rx470-ből, és elméletileg az armoron most ugyanazok a ventik vannak, mint azon volt (valahol olvastam). Nem volt halk load alatt, de együtt tudok vele érni. És armoron van fan stop. Gaming pedig ebből a szériából nem az amit árban kifizetnék. A sima 1660 jelenleg drágább mintha, stormx-et vennék a nagy tesóból. (220 árakat nézve, valószínűleg onnan lesz).
    És nem túlzottan sok játék lesz, van hogy hetente egyszer, kivéve ha megfog valami, mint pl az ac odyssey.
    A gigabyte-ok vannak még nyolcvanas ársávban jelenleg.

    Baggio

Új hozzászólás Aktív témák