Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    Sracok tudom, hogy mindannyionk ugyan abbol az anyagbol keszult, ami nem kristalygomb de mit gondoltok az SLi-rol es annak a jovojerol? DX12 ota papiron eloterbe kerult? Ill. a review-kba is azt irjak, hogy egesz turheto jelenleg.

    Kattogok ezerrel, hogy melyik felallas lenne a legjobb: 1080 SLi, 1db TXP vagy 1db 1080 es majd ha lesz akkor az csere Ti-re... Lehetoleg bele se kezdjunk az 1440p-re boven eleg az 1080 mert ez igy egyszeruen nem igaz. Nagyon orulok ha van akinek eleg 1440p-re az 1db 1080-as de az en szemelyes nezetem az az, hogy jelenleg pont jo/hatar eset a jovot meg majd meglatjuk. :R Csak azert irom ezt le mert akarhanyszor felmerul az SLi tema azonnal elmegy mas iranyba a beszelgetes. :) Engem az SLi-be egyedul a skalazodas ami zavar es tartok tole. Plusz a "kihajcsa-e" tema es nagyobb hangsulyt kap mert egyre tobb helyen olvasom, hogy a 6700K 1440p-n hatar eset 2x1080 moge... De ezt majd en megalmodom, fel sem akrom borzolni a kedelyeket ezzel. :DDD

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák