Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BReal

    addikt

    válasz jcs #8661 üzenetére

    Nem biztos, hogy erre gondolt. Mivel a WoW-ot rendszeresen náluk szoktam venni, és most a Legion gyűjtői miatt gyors kérdésem lett volna hozzájuk, felhívtam őket. Akkora bunkó vevőszolgálatis fogadott a vonal másik végén, mint a ház. De ahogy hallottam, újra eladják a visszárus terméket (PCX-hez hasonlóan többek között) eredeti áron. Vicc.

    [ Szerkesztve ]

  • EVL2

    aktív tag

    válasz jcs #8661 üzenetére

    "1. ő csak továbbít, kereskedő. Miért kellene "szakértőnek" lennie?"

    Talán mert számítástechnikai szaküzlet? De tételezzük fel azt hogy nem az.
    Egyszerű kereskedőként szerinted nem lenne érdemes tudnia róla mit is forgalmaz?
    Közvetlen a kereskedőtől vásárolsz és nem a nagykertől, mivel az ő neve szerepel a számlán. Vele vagy közvetlen kapcsolatban és nem a nagykerrel. Közvetlen tőle vásárolsz ezért ő a forgalmazó bolt aki nem tudja igaziból mit is árul. Az egy dolog hogy hibás infót kapott egy termékről, de még kipostázáskor sem tűnik fel neki ....

    Igenis legyen szakértő egy számítástechnikai webshop is. A felelősség akkor is az övék mivel ő hirdeti meg és adja mellé a nevét mint garancia.

    Ha lemész a házatok előtti zöldségesboltba akkor sem közvetlen a beszállítótól vásárolod a banánt. Mégis az ő felelőssége hogy mit árúl milyen név alatt.

    [ Szerkesztve ]

  • EVL2

    aktív tag

    válasz jcs #8661 üzenetére

    kiegészítés és a téma lezárása:

    Ha az eladó narancs helyett grapefruitot ad az anyukádnak és ez után lemész reklamálni NEM hiszem hogy azt fogja mondani hogy; "a francba engem is átvert a beszállító" Mert tudni fogja hogy ezzel csak lejáratja magát, mivel nem tudott megkülönböztetni két gyümölcsöt egymástól zöldséges létére.

    "EVL2 a stílusod rendkívül alpári és beképzelt! Szerencsére nem nekem kell szégyenkeznem emiatt!"
    Ok;okozat! Már többször megfigyeltem hogy csak azért írsz egy hszt., hogy meghazudtolj egy régi sérelmed miatt. Ebből fakad a tiszteletlenségem irántad és mivel semmibe sem tudlak venni így sajnálatosan sértően fogalmaztam.
    Garantálom nem fog még 1x megtörténni. Mert feleslegesnek érzem hogy reagáljak bármit is az alaptalan szövegeidre.

Új hozzászólás Aktív témák