Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz #09198592 #1007 üzenetére

    "Célom az 1060 kártyával az lenne, hogy 60fps-el tudjak játszani full hd-ban, ultra grafikán mai és jövőbeli játékokkal."

    Akkor nem 1060-as veszel. A mai játékoknál se mindnél van meg a 60 FPS ha mindent maximumra állítasz. Deus Ex Mankind Divided, Return of the Tomb Rider, Withcer 3... sőt még a Crysis 3 esetében is néha inkább 30 FPS mint 60, pedig az sem mai (lásd a logout tesztem, amikor/ha megjelenik)

    A GTX 1060 így 1 hónapnyi tapasztalattal a hátam mögött megmutatta hogy bár erős kártya, a mai játékok zömét elfogadható sebességgel viszi, de akinek az FHD + minimum 60 FPS a vágyálma annak kevés. Aki pedig hosszútávú befektetésnek akar kártyát venni a fent említettek mellett annak pedig kerülendő.

    Ilyen elvárásokkal én minimum egy 1070-est vásárolnék, de ha valóban 2-3 évig nem akarsz 60FPS alatt játszani FHD és "mindent maxra" mellett akkor a 1080 a te kártyád.

    Ha elfogadható számodra az átlag ~40-50 FPS-es mezőny Ultra beállítások mellett és hajlandó vagy SMAA CSAA MLAA SSAA EQAA MSAA TXAA, STBAA nélkül játszani (najó max egy FXAA) akkor a GTX1060 pár évig jó társ lehet.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák