Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack Oneill

    veterán

    válasz Bjørgersson #6637 üzenetére

    Na nem hagyott nyugodni a dolog és találtam megoldást. Tudni kell, hogy a gépház egy Zalman i3 edge. Ennek nagyon szép plexi van az elején, ami gátolja a 3 első venti légáramlatát. Ugyan két oldalt van légrés, de az szinte nulla. Gondoltam, leszedem az elülső plext, megnézem, mit tudnék csinálni, mert tervben volt egy moddingolás, hogy a plexit kivágom, kis lyukakat vágtam volna rá (na jó nem én, mert én nem merek ilyet, széttörne :D )
    Na leszedtem, persze nem akartam így szabadon hagyni, így visszaillesztettem, de úgy, hogy közel 1 cm légrést hagytam a gép és a plexi között. Egyáltalán nem néz ki rosszul, sőt, nagyon dizájnos lett :D Na de a lényeg. Huzamosabb játék alatt is csak 66-67 fokig melegedett a videókari, a korábbi 72-73 helyett. A proci szintén alacsonyabb hőfok, minden más szintén. Az egész gép halkabb lett. Szóval ez volt neki a fő baj, hogy a benti meleg levegőt keringette. Most még annyi a dolgom, hogy a 3 venti elé vettem 3 db porszűrőt, felrakom, és így marad, mert gyönyörűen szívja be a levegőt.

Új hozzászólás Aktív témák