Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Játékos

    addikt

    válasz Eddie141 #18248 üzenetére

    Na ! Csak megjön az eszed lassan! :C Az Audi hűtőre még annyit mondanék, hogy azt nem arra találták ki, amire Te akarod használni! Gondolj bele! Az autó orrában milyen ventikkel szokták azt átszellőztetni?! :Y Sokkal nagyobb teljesítményű hűtő, mint a passzív, de csak akkor, ha meg van járatva KEMÉNYEN a levegője! Ha nem tennél rá ventit (méghozzá erőset), akkor józan paraszti ésszel gondolkodva, szerinted mennyire forrósodna fel? Mivel nagyon-nagyon keveset mozog MAGÁTÓL a levegő a lamellák között!
    Viszont, ha egy centire vannak egymástól! Oda nem kell nagy venti, magától is közlekedhet a "zoxxigén". :DDD :K Viszont ezek nyílván kisebb teljesítményű berendezések, hiszen hiába vereted fél méteres ventikkel, nincs nagy felület, ami a hőt leadja...
    Továbbra is állok szolgálatodra, ha segíteni tudok. :R

    Pisti:
    ettől még nem derült ki sokminden, csak az, hogy "ludas" vagy. Ha jól értem, nem adtad fel az inasnak a cumót, és sok-sok héten keresztül hitegetted, ezzel-azzal. :((
    Namost nem definiálnám a "szétszórt" fogalmat, de szerintem ettől igen messze van. :(
    Figyi! Én nem vagyok szent! Meglepő, mi?! :DDD De szerintem egyikünk se az. Én is csináltam már néhány csibészséget, de basszus! Úgy csináld már, hogy jó esélye legyen annak, hogy nem derül ki a dolog, illetve leginkább az, hogy TE voltál! Az, hogy nem adsz fel egy küldeményt, és azt mondod, hogy igen, az igencsak nagyfokú hülyeségre vall! Ilyet szerintem már a 6-8 évesek se nagyon csinálnak...
    Részemről egy szót se szeretnék többet hozzáfűzni a dologhoz.
    Béke! :R

    Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Új hozzászólás Aktív témák