Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz Játékos #8158 üzenetére

    Én mondtam neki hogy ne ugorjon bele...nem értem miért nem jó érzés az, ha egy jól működő rendszered van. Pont azt a részét utálom amíg összehangolom az új konfigot. Anomáliák, instabilitás a legváratlanabb pillanatokban. Ezért is teszem össz a 2 kezemet hogy E8600-ra váltottam. Jól megy, könnyű volt 24/7-re belőni. Most lap-ram-cpu full stabil ami kb. 1 estémbe került. Azóta nincs gond. Még egy hibaüzit se kaptam, pedig 489x9 használom most, 1175mhz ramokkal. Én most így érzem magam jól. Tudom hogy stabil a rendszer és egy darabig nem is fogok hozzányúlni, előreláthatólag jövő nyárig tuti nem lesz proci,lap csere, memo csere. Remélem addig VGA-t se kell cserélnem. :U
    Itt van a Far Cry 2, COD 5 és a sok jó játék amit 1-2 hónapon belül kiadnak, még stabil géppel se lehet tartani az iramot, végigjátszásban. Úgy pedig hogy instabil a lap...sehogy se lehet játszani. :F
    Meg lehet tépni a a 945-öt is elég szépen... ;)
    P5KC is egyébként az a lap kategória amiről P5K Premium tulajként mindenkit lebeszéltem. Vagy DDR2 vagy DDR3. Kevercs ne legyen, mert az sosem jó... :U Azt hiszem mondtam is neked, mielőtt megvetted. Mindenki csak szívott a P5KC-vel memóriák terén. Olyan lapot kell venni amiről sok jó dolgot írnak.És persze még így is lehet gond. :U

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák