Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz Pala #2242 üzenetére

    Igazad van, nem egyszerű a dolog...

    A tanácsok.... Persze, könnyű más szerszámával verni a csalánt, a sok eltérő vélemény pedig nem segít...

    A legfontosabb, hogy hallgass meg mindenkit, de ne hallgass senkire, csupán gondold át a következőt - tényleg boldognak érzted-e Magad Mellette, biztos, hogy amit érzel Iránta, az szerelem, nem pedig ragaszkodás egy álomhoz, amelyben boldog Vagy, biztos, hogy tényleg olyan, amilyennek látod? És a legfontosabb... Biztos, hogy Neki is annyit jelentesz, mint Ő Neked?

    Tudom, ezzel nem segítettem - sőt... Ha több a bizonytalan válasz, mint amit készpénznek vehetsz, akkor hagyd a fenébe az egészet és keress valakit, aki tényleg megérdemli, hogy ennyit törődj Vele... Tényleg gondold át, mert ha ez utóbbi mellett döntesz, fel kell kötnöd a gatyát... Manapság nehéz megfelelő alanyt találni - tudom :P

    Ahogy leírtad, a rajta kívülálló körülmények nem változnak egyelőre, de ami fontosabb, amin tudna, abban sem akar változtatni, mert csak... Ez minimum elgondolkodtató...

    P.s.: Ez is csak egy vélemény, kezeld hát a fentiek szerint ;) Én biztosan nem szeretnék mégegyszer keresztülmenni egy olyanon, amiben már volt részem...

    Szerk.: még jó, hogy átnéztem mielőtt elküldtem :U Hejessírásss

    [ Szerkesztve ]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

  • elmoraan (r)

    aktív tag

    válasz Pala #2242 üzenetére

    Ha szereted, akkor meg mit sírsz? ;]
    Viccet félretéve: akkor szeresd, és örülj annak, amit kapsz. Ha az nem elég (nagyon nem), akkor úgyis elmúlik a szerelem, 'szt kalap. Ez automatizmus. Addig meg... tégy belátásod szerint. :K

    "Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

Aktív témák