Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Csakénvagyok

    őstag

    válasz Apollyon #16631 üzenetére

    Igen van lezáratlan téma is, van ex akivel nagyon jóban vagyok, van aki szóba sem áll, van akivel épp hogy néha beszélgetek. És igyekeztem mindenkinek szeméjesen irni, nem szeretem a sablonokat. És igen örültem hogy négyből négy válaszolt, ismernek és nem sablont irtak. Pár sor, ennyi.
    Nem ez volt a lényeg, az érzelmek elmúlhatnak, emlékeket nem biztos hogy felejteni akarom.

  • Cs.Orsolya

    aktív tag

    válasz Apollyon #16631 üzenetére

    Igen akar: kapcsolatot azzal, akit szeret. Talán, nics már szerelem. Vagy talán rádöbbentek, hogy az együttélés nem nekik való így egymással. De attól még szerethetik és tisztelhetik egymást.

    Az alant belinkelt cikkben is írtam, hogy az ember legyen őszinte önmagával, és a másikkal is. Nem csak akkor, amikor az exével ágyba bújik, hanem akkor is, amikor az exének az életterébe hatol. Tudja, hogy miért teszi, és a másikkal is tudassa. Akkor nincs belőle zavarkeltés, hanem ki tud fejeződni az a fajta emberségesség, amit mondjuk egy "Szeretet Ünnepe" cím alatt az embernek az eszébe jut. Vagy a szívébe jut. Ez pusztán helyrajzi kérdés. :)

    Békés, boldog Ünnepeket Mindenkinek! Az Egyedüllét Szentségében lévőknek is! Élvezzétek ki a pillanatokat, amit önmagatokkal tölthettek, mert ennek öröméből és gazdagságából lesz mit majd megosztanotok másokkal!

    [ Szerkesztve ]

    "Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Aktív témák