Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Hurrá. Két napnyi keserű szenvedés és nyavalygás után sikerült megszülnöm így hajnali fél 5 tájékában egy kb. 5 soros e-mailt. Nem akartam. De az meg tirpákság lett volna. Így hát összeszedtem azt a néhány kósza gondolatom és válaszoltam AZ exemnek.
    Az én életemben a nők mindig is értettek hozzá, hogy akkor tűnjenek fel, amikor már épp kezdeném önfeledten egyedül is jól érezni magam, s ilyenkor így újbóli előtűnésükkel ismét eszembe juttatva a tényt, hogy az ember biza társas lény és akárhogy nézem magam én már jó ideje társtalan vagyok. :) Lényeg a lényeg, hogy neki is így egy év szótlanság és egymásról nem tudás után kell érdeklődnie a zenei pályámról és egyéb olyan érdektelen dolgokról, amiket miután elolvastam elkapott a röhögés. Esküszöm egyszer meg fogom fejteni a női agy működését, milliomos leszek, bestseller könyveket írok majd és akkor majd azt kapok meg, akit csak akarok ;]

    Na jól esett ezt ide beböffenteni alvás előtt, remélem elfelejt válaszolni, mint ahogy annó engem is elfelejtett könnyedén. Hála az égnek már nem visel meg annyira, bár fura mód még mindig kattan egyet a ketyegőm mikor meglátom a mail feladó nevét és címét...

    https://astrogate.hu - PC & Laptop Szerviz + Shop - Alaplap javítás, zárlatos tápkörök javítása, BIOS hibák orvoslása.

Aktív témák