Hirdetés

Aktív témák

  • mocsanisi

    senior tag

    Hát megszívtam mint annak a rendje... Lementem nyíregyre családlátogatásra (ott laktam 14 éves koromig), és volt egy osztálytalálkozó szerűség. Éjfélkor vége lett, és átmentünk egy pub-ba 5-en. 2 csaj meg 3 srác. Egész jó volt, még röhögtem is hogy 6 25-26 éves srác táncolt, és beállt közéjük valami csaj aztán ráugrottak. Én meg bementem a 2 csajjal táncolni :D Az egyik leült, a másikkal még elvoltunk. Kapott egy szájrapuszit, de mikor meg akartam csókolni elhúzta a fejét... Végig azt éreztem hogy húzza az agyam. Másnap este úgy volt hogy így 5-en megint elmegyünk valamerre, de lemondták így ebből csak az a lány jött aki nem engedte hogy megcsókoljam. Szal voltunk 2-en, pluszz haverom meg az ő haverjai, 2 kocsival. Először kocsikáztunk, aztán tescoba vettünk hubit, kicsit becsiccsentettünk. Megkérdeztem a csajt hogy nem ül-e át mellém mert elöl ült, átült, aztán fogta a kezem merthogy az övé hideg. Visszamentünk a pub-ba 2-en, többiek elmentek. Csak dumálgattunk. Rácsörögtem haveromra olyan negyed2 körül hogy jöjjenek vissza :D Szal mentünk tovább kocsikázás. Aztán így megint kezdődött a játék, orrunk összeér, blablabla. Na aztán megint meg akartam csókolni, megint vigyorogva húzgálta a fejét, de magamhozhúztam :D Szóval ez is megvolt. Utána már nem volt para, negyed4-kor értem haza, addig egymás szájába voltunk... Na itt jön a szívás része: Jól néz ki, nagyon jófej, és tényleg mintha elindult volna bennem valami. DE 220km nyíregy-pest... Most úgy érzem hogy nem is kellett volna kavarnunk, mert csak rossz lett... Jah és most jön a slusszpoén. Általános 1-ben, és 5.-ben "jártunk"... Erre most 11.-be meg megint valahogy... Szóval gyerekek megszívtam...

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Aktív témák