Hirdetés

Aktív témák

  • d_Gabesz007

    csendes tag

    válasz Synthwave #39693 üzenetére

    "(de amiket eddig írtam, az nem csak egy konkrét eset, hanem úgy általánosítva)" Pont ezért írtam azt amit.

    Én is hasonló cipőben járok mint te, de volt egy időszak (nagyjából 2-2,5 hónapja) mikor gondoltam hogy nah akkor én is megpróbálom ezt a bunkó macsó stílust, és akkor össze is szedtem egy nőt, ráadásul úgy hogy ő kezdeményezett (meg is lepődtem rendesen). Elkezdtünk járni de mindez nem tartott tovább 1 hétnél :U ,mert 1-2 nap múlva aztán már mikor összejöttünk elkezdtem magamat adni és ott is hagyott... Szóval én úgy vagyok most vele ,hogy ezen nem stresszelem magam, inkább a munkára,karrierépítésre koncentrálok, azt ha mégis jön valami akkor jön, ha meg nem akkor majd idővel. :K

    De amúgy ahogy írtam, vannak olyan "szelíd lányok is" akiknek a "szelíd Csucsu-k" (lol :DDD ) jönnek be, csak azok általában az otthonülős fajta, ritkán mozdulnak ki így nehéz velük összefutni, megismerkedni... De ha valaki tud olyan helyet ahova ezek szívesen járkálnak ismerkedni az mondja bátran. :R

Aktív témák