Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dinasti

    senior tag

    válasz sazabi #8037 üzenetére

    Szia! Én is vásárlás előtt állok kb ezeket a kérdéseket tettem fel 1 hete így megpróbálom azokat a dolgokat amikre én is kaptam választ megosztani veled. Így ha valaki még ir kevesebbet kell majd neki gépelni :P.
    Túl sok csomag nincs a magyar boltokban,de állítólag ami értékálló az a Zeldás csomag az egyedi festés miatt.[link]
    Viszont ha többen is játszanátok akkor alapból spórolsz ha a Mario kartos csomaggal hiszen ez már tartalmazza a játékot is [link]. Ha nagy Mario fan vagy (mint én) akkor lehet ez a csomag is [link] hiszen 2 játékot is tartalmaz amit akár honnan is nézünk külön beszerezve drágább. Ha többen is játszanátok akkor játékosonként kell 1 remote, a nunchaku pedig játékfüggő. Több embernek pl akár 5 nek is Állítólag a Marió Party remek móka (én tutira megveszem). Nem hinném hogy sok magyar nyelvű játékkal találkoznál ilyenek még a "nagy konzoloknál" (ps4 xone) se igazán van. A Wicher 3 jött most magyar felirattal. Minden Wii-s játék fut Wii U-n és régebbi konzolok játékait is meglehet venni az E-Shopban. Pl N64 eseket. A többi kérdésedre remélem hamarosan kapsz választ a régi motorosoktól elnézést az esetlegesen felmerülő hibákért és nem reklámozom a Kv-t csak én mindig tőlük vásárolok és 1 szerűbb volt onnan linkelni.

  • 90Quiet

    tag

    válasz sazabi #8037 üzenetére

    Nincs egyetlen magyar lokalizált Wii U játék sem, csak a nagyobb világnyelveken játszhatók a játékok. Ez igaz a konzol operációs rendszerére is. Ha Magyarországot állítod be régiónak a konzolon, akkor nem fogod tudni elérni az online szoftverboltot, tehát korlátozott lesz a géped. Írországot vagy Németországot érdemes beállítani régiónak attól függően hogy melyik nyelvet preferálod. Így teljes funkcionalitással használhatod majd a Wii U-t.

    Az összes játék régiózáras, ha Magyarországon vásároltál PAL régiós konzolt, akkor csak PAL régiós játékot fog lejátszani. Ausztria is PAL régiós ország, így az ott vásárolt játékok működni fognak az itthon vásárolt gépen. Magyar nyelv csak akkor lesz rajta, ha ez a dobozán fel van tüntetve. (Eddig nem jelent meg ilyen játék)

    Van Wii sports folytatás Wii U-n a neve: Wii Sports Club

    Hogy játékosonként milyen irányítókat lehet használni, az játék függő. A játék dobozán fel van tüntetve, hogy milyen irányítókkal kompatibilis és hányan játszható. (ha ráguglizol egy egy játékra ami érdekel akkor is megtalálhatod ezeket az infókat róla pl wikipedián)

    Local multi játékok amit ajánlok még: Rayman legends, Wii Party U, Nintendoland, Mario Party 10

    A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

  • bagszi_lucas

    tag

    válasz sazabi #8037 üzenetére

    Mit érdemes venni (melyik bundle)?
    Mivel írtad, hogy közös játékra kéne inkább, ezért egy Marios Bundle-t érdemes választani. Vagy a Mario Kart 8-sat vagy a New Super Mario Bros U + Luigi U-sat. De egy sima Nintendolandes bundle is nagyon jó.

    Milyen kiegészítőket?
    Azon kívül ami alapból a géphez jár igazából csak kontrollert érdemes még venni.

    Játékosonként 1 wiimote? Vagy kell a nuncsaku is?
    Játékosonként 1 wiimote a legtöbb játékhoz jó, de érdemes nunchakukat is beszerezni előbb-utóbb. (Nekem jelenleg 4 wiimote + 4 motion plus + 3 Nunchaku van a gép mellé és így majdnem minden buliban tudunk 4-5-en jól szórakozni.

    Milyen játékokat érdemes beszerezni (a lentieken kívül)? Elsősorban olyanokat amivel többen is lehet játszani.
    Mario Kart 8
    Super Mario 3D World
    New Super Mario Bros. U

    Super Smash Bros. for WiiU
    Nintendoland
    Wii Party U
    Just Dance
    Mario party 10
    Runbow (eShop, hamarosan)

    Wii sporttal játszottam anno, van wii u-s megfelelője?
    Kijött javított verzióban Wii Sports Club néven, de a játékok ugyanazok. Amit még esetleg érdemes beszerezned ha az tetszett, az a Wii Sports Resort Wii játék.

    Magyar nyelv van?
    Nincs. Se játékban, se a gépben. És nem érdemes Magyarországot se megadni tartózkodási helyként, mert akkor nem megy a net. (nincs magyar szerverszolgáltatás)

    Játékok szinkronosak általában?
    Magyar szinkron tudomásom szerint abszolút nincs, de felirat se.

    Magyarországon minden funkciója elérhető a Wii u-nak?
    Magyar szerver nincs, de ha bármi más támogatott országot adsz meg. (Anglia, németország, hollandia akármi), akkor már működik minden a wiiU-n. Érdemes Eurós országot választani, plusz ha valaha tervezel Wii Fitezni, akkor kg/m-t használó országot válassz. A nyelv országtól függetlenül állítható a gépen angolra/németre akármire, de az eShop az adott ország nyelvén/árain lesz.

    Játékok régió lockoltak? Ha ausztriában veszek egy wii u játékot, azon lehet magyar nyelv is?
    Régiólockoltak, de csak Európa/Japán/Amerika régiók között. Ausztriában vett játék ugyanúgy megy, Magyarországon vett gépen is. Ha netán kiadták magyar nyelven/felirattal, akkor az minden európai verzión rajta lesz. (de nem jellemző a magyar nyelv sajnos)

    Sima wii-s játékokkal kompatibilis a wii u?
    Kompatibilis. Minden WiiU-ban van beépítve egy Wii rendszer is, szóval simán lejátszik minden wii játékot.

    [ Szerkesztve ]

  • Krapter

    tag

    válasz sazabi #8037 üzenetére

    Még annyit tennék hozzá, hogy Nintendos címeken kívűl nem igazán vannak játékok. Mondjuk kicsi gyerekeknek ez a legjobb konzol meg ha közösen akartok játszani

Új hozzászólás Aktív témák