Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dinasti

    senior tag

    válasz sazabi #8037 üzenetére

    Szia! Én is vásárlás előtt állok kb ezeket a kérdéseket tettem fel 1 hete így megpróbálom azokat a dolgokat amikre én is kaptam választ megosztani veled. Így ha valaki még ir kevesebbet kell majd neki gépelni :P.
    Túl sok csomag nincs a magyar boltokban,de állítólag ami értékálló az a Zeldás csomag az egyedi festés miatt.[link]
    Viszont ha többen is játszanátok akkor alapból spórolsz ha a Mario kartos csomaggal hiszen ez már tartalmazza a játékot is [link]. Ha nagy Mario fan vagy (mint én) akkor lehet ez a csomag is [link] hiszen 2 játékot is tartalmaz amit akár honnan is nézünk külön beszerezve drágább. Ha többen is játszanátok akkor játékosonként kell 1 remote, a nunchaku pedig játékfüggő. Több embernek pl akár 5 nek is Állítólag a Marió Party remek móka (én tutira megveszem). Nem hinném hogy sok magyar nyelvű játékkal találkoznál ilyenek még a "nagy konzoloknál" (ps4 xone) se igazán van. A Wicher 3 jött most magyar felirattal. Minden Wii-s játék fut Wii U-n és régebbi konzolok játékait is meglehet venni az E-Shopban. Pl N64 eseket. A többi kérdésedre remélem hamarosan kapsz választ a régi motorosoktól elnézést az esetlegesen felmerülő hibákért és nem reklámozom a Kv-t csak én mindig tőlük vásárolok és 1 szerűbb volt onnan linkelni.

Új hozzászólás Aktív témák