Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    Nekiálltam a Batman-nek. Hááát, azért már értem, hogy miért nem lett ez nagy siker, miért rondított bele a szériába egy keveset.

    - Egyrészt ezt simán Arkaham City 2-nek kellett volna hívni. Tisztára, mintha azzal játrszanék, csak más a sztori.
    - Minden kidolgozatlanabb.
    - Csomó esetben mintha nem próbálták volna ezt ki játékos szemmel. Pl oda kellett menni egy terminálhoz. Ott ugráltam a terminál előtt, és nem jött ki a QE-hez a betü. 10perc után vettem észre, hogy azért, mert a környéken volt még egy pasi, akit nem ütöttem ki, és ki kellett volna, mert így volt scriptelve a játék. De mivel a pasi se vett észre engem, és én se őt, mert elég messze voltunk egymástól, így ott ugráltam, mint a hülyegyerek. Szerencsére mikor már kínomba repdestem a helyszín felett, egy idő után észrevettem.

    -Kinyitok egy ajtót, és beestem a semmibe. 5 percet zuhant Batman, majd meghalt. Újrakinyitottam utána, és arra kellett tovább menni, ment tovább a játék.

    Nem egy jó élmény vele játszani, mint a Cityvel volt, hanem csak egy közepes. Azért végigviszem, hiányzott már egy kis akció FPS.

Új hozzászólás Aktív témák