Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Szimpatikusnak tűnik a T Phone új generációja

    ma A Telekom saját márkás modelljeinek új generációja jelentős előrelépés az első T Phone-okhoz képest.

Új hozzászólás Aktív témák

  • djtoomi

    addikt

    válasz Agostino #706 üzenetére

    Ha lehet hol lehet,és kb. mennyiért lehet?Érdemes Wii-ből használtat vennivagy annyival amennyivel olcsóbb(3-4k)nem éri meg foglalkozni,szal értem ezalatt hogy pl nagyon el tud kopni pár hét,egy hónap használat alatt?A wii spotrsban amik benne vannak milyenek,jó játékok,mármint jókat lehet vele játszani?Milyen a grafikája kb a 360-hoz hasonlitva?Bocs,tom hogy sok a kérdés de még csak kiállitva láttam,egy ismerösömnek sincs ilyen,nem tom megnézni,sokan nem is hallottak róla.Én meg nagyon akarok egyet,de sztem akkor többen is vesznek majd! :DDD

    Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Új hozzászólás Aktív témák