Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz Dr.F.E.R.I. #807 üzenetére

    Most nézem... 4 óra 47 perc (jó, az első 1/2 óra semmi) aztán: SPOILER ALERT
    32:17 Nintendo Treehouse: Live Pre-Show
    38:19 Yoshi's Woolly World -ez mindent visz és úgy tűnik jóval nehezebb lesz, mint vártam, de nagyon ott van :C
    51:11 Earthbound Beginnings - ez sajnos nekem nem mond semmit, de valószínűleg zokognék a gyönyörtől, ha mégis :B
    16 versenyző, hát igen. Látványilag szerintem hoznánk mi is, ha kiállnánk egymás mellé a színpadra. :DDD
    Stage 1 :Első játék Splatoon...hát. Egy komolyabb éjszakai játékban szétcincálták volna a bajnokokat szerintem. Nem néztem végig az összes fordulót, amennyit láttam úgy tűnt jobban koncentrálnak a festésre, mint egymás lelövésére mindenáron, ez pozitív.
    Stage 1 Elimination: Legend of Zelda :K
    Stage 2: Blastball (World Premiere 3DS)
    Stage 2 Elimination: Super Metroid
    Stage 3: Mario Kart 8 200cc :K
    Stage 3: Elimination: Ballon Fight 1984 ;]
    Stage 4: Super Smash Bros. wii U új pályán, itt már csak 4-en vannak a játékosok, de előtte Reggie és egy tavalyi játékos (Hungrybox - egy f@&#) és persze Ryu-val játszik Reggie... (KELL, mármint Ryu).
    Döntő: :Y eszelős szívatás, Mario Maker pályák... nagyon durva. :C - nagyon ügyes volt a Bajnok szerintem.
    Szerintem nem lesz több Championship idén, a schedule szerint sem...

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Új hozzászólás Aktív témák