Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz Dr.F.E.R.I. #3347 üzenetére

    Mesélhetünk, ezek szerint csak jövőre lesz tali? Nagyon támogatom a terveidet, ha ez érdekes egyáltalán, kitartást hozzá. Itt: Családmanagement, kis játék, kis film, kis olvasás, kis legozás. Sok munka, de nemsokára szabadság. :C

    [ Szerkesztve ]

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

  • ldave

    félisten

    válasz Dr.F.E.R.I. #3347 üzenetére

    Switch híján jobban kimaradok én is az aktuális Nintendo beszélgetésekből, ami elég fura érzés így belegondolva, DSi vásárlásom óta aktívan követtem a dolgokat. WiiU-n idén talán be sem kapcsoltam, utoljára tavaly a Zeldával játszottam rajta komolyabban. Szegény gép csak porosodik a szekrényen a PS4 mellett. 3DS-nek még jó éve volt nálam, két hosszabb JRPG-t is végigjátszottam rajta idén (Radiant Historia és DQ VII) és még jövőre is tervezek vele (Strange Journey és még pár kisebb játék).

    Switch-en sokat gondolkozok, vegyek-e vagy se, egyelőre még nem tudtam meggyőzni magam a kérdésről. Bőven lenne mivel játszani rajta, de valahogy nem érzem úgy, hogy most szükségem lenne a gépre. Talán majd jövőre :)

    Mostanában sajna kevesebb időm és erőm van játszani, februárban kerül gyártásba egy termék, amin már lassan két éve dolgozom, szóval eléggé besűrűsödött a tennivaló, így este gyakran inkább már csak egy-egy sorozatepizódra van energiám, játszani már nem marad. A DQ XI-et persze megtoltam még szeptemberben, de akkor annak sok mindent alárendeltem.

    A PC-n játék lett nálam idén úgymond az év csalódása. Hosszú halogatás után idén végre lecseréltem az elavult laptopomat egy komolyabb, félig-meddig gémer gépre, de alig pár órát játszottam rajta, pedig nem volt olcsó mulatság. A fő indok a WoW új kiegészítője volt, abba bele is ment pár napnyi játék, de valahogy nem fogott már úgy meg, mint korábban.

    Tervvel tele vagyok én is, de hogy mi valósul meg belőle, arról fogalmam sincs :) Le se írom.

    A Slime draws near! Command?

Új hozzászólás Aktív témák