Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bagszi_lucas

    tag

    Gyors és fontos kérdés. Szeretne valaki Nintendo hostess lenni innen? :) Van még pár szabad helyünk és keresnék pár embert, aki:

    1. Ismeri az új Nintendo gépeket és játékokat - Tudja, hogy kell irányítani, rendszeresen nézi a Directeket, esetleg otthon is van neki WiiU és 3DS. stb.
    2. Érthetően és jól beszél, türelmes - Embereknek kell bemutatni a játékokat és segíteni nekik, szóval lehetőleg olyan jelentkezzen, aki nem fél/nem probléma neki beszélni és érthető is amit mond, illetve van türelme a gyerekekhez és hülyékhez/bunkókhoz is.
    3. Bírja a strapát - Reggeltől estig állni/mászkálni kell, néha cipekedni és sokat beszélni, elég fárasztó és nem sok szabadidő van közben. (ergo a rendezvényt se lehet nagyon bejárni)
    4. Lehetőleg Budapesti vagy fel tud utazni Budapestre, elmúlt 18 éves és nem riasztja el a külseje az érdeklődőket. (fiúk és lányok egyaránt jöhetnek!) - Nem kell szupermodellnek lenned (én se vagyok), de egy normális, ápolt megjelenésed meglegyen.

    Ha érdekel a dolog, akkor írj rám priviben. Aki jelentkezik az nem tuti, hogy be is kerül, mert igyekszem válogatni a jelentkezők közül, lehetőleg olyanokat, akikről tudom, hogy képesek is a fent leírtakra és az ilyen munkára.

Új hozzászólás Aktív témák