Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz szpal17 #44020 üzenetére

    Én a kezdetek óta tolom (toltam?) Fifa -val, ami azért jó régen volt már. :D Pl. Xbox 360 -ra megvannak a magyar verziók, amiből ott pihen az összes a fiókban. Lemezen.

    Aztán a 21 -et megvettem Xbox -ra, és azt vettem észre, hogy alig lépek be. Már nem érdekel annyira. Az a verzió még ugye más volt, mert új generációra ingyen adták az upgrade -et. Persze nem is volt új motor.

    Aztán Nintendo -ra végül mégis megvettem a 22 -t, mert egyébként tökre buli, hogy kézben játszhatom, bárhol vagyok. Elég olcsón jutottam hozzá, szóval annyira nem zavart az sem, ha lehet csak 1-2 órát játszom vele összesen.

    Végül ugye PS+ -ban ingyen adták, szóval ott is bezsákoltam, de annyira már nem kötött le.

    Amúgy én jobban örülnék a mobil verziónak Switch -en, mert játékmenetet, eventeket elnézve nekem sokkal jobban bejön, mint a legacy vagy a rendes verzió.

    Ott még az sem lenne probléma, mint például WoT Blitz -nél, hogy nem teljesen olyan az irányítás, mint más platformon. Kontrollerre könnyű lenne igazítani. Akár külön szerveren is, mint a mobilosok. Ahol ugye direkt nincs kontroller támogatás.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák