Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maximilian4

    addikt

    válasz f3rdzs0 #26500 üzenetére

    Volt amit én is yt segítséggel csináltam és így is bőven 100 óra felett van a játékidőm, úgy hogy egy percig sem érzem azt hogy a játék szándékosan elhúzta volna a játékidőt. Ha ilyet akarsz látni, próbáld ki a death strandinget. Mész A-ból B-be, alig történik valami, cserébe néha kapsz egy-egy történet morzsát. Na azt nem volt idegzetem végigjátszani, a történet hiába volt jó, ami közte van az szerintem nem jó.

    [ Szerkesztve ]

    Maxi

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz f3rdzs0 #26500 üzenetére

    Mindenféle korokseed farm nélkül is gond nélkül el lehet benne tölteni 50-60 órát úgy...hogy nem lesz egyhangú...még akkor is ha gyorsutazol. Ha a felfedezésben is leled örömöd akkor simaliba 100óra.

    Én pont ezt szeretem ebben a játékban. Már a legeslegelején kapsz egy irtózatosan nagy játszóteret ahol arra és akkor mész amerre, és amikor akarsz. Nem mondja hogy ezt csináld, nem mondja hogy ide csak így mehetsz, vagy oda csak úgy.. A kidolgozott világ és az apróságok ezrei meg teljessé teszik a képet..

    Nyilván nem tetszhet mindenkinek, ne is tetszen, de amiket te vagy Samu mondtok az nem igaz. Ez a játék nem húzza az időt. Az hogy kapáspól nem tudsz felmászni önerőből a legmagasabb hegyre..hát nabumm.. Én maxoltam a korokokon kívül, és talán egyszer kellett 5-10 percet várnom egy hegy mellett amit abban a pillanatban nem tudtam megmászni...minden mást meg tudtam oldani, akkor amikor akartam :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák