Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz Tigerclaw #26491 üzenetére

    A 4K-t majd akkor kezdjük el emlegetni amikor a Sony vagy az MS stabilan tudja velük a 60FPS-t MINDEN játéknál. Nem ám pár ex cím oszt annyi.

    Tudom a kövi gépek sokkal erősebbek lesznek, de a játékok is szebbek lesznek és a 30FPS-t (ami sokszor csak 24-28), stabil 60ra tornázni még úgy sem lesz egyszerü, bár őszintén remélem hogy azt a szintet azért megugorják majd.

    A Switch UP koncepció remek, csak egy vagyonba kerülne egy teljes értékü HH konzol, plusz egy bika HW-val rendelkező dockoló. Ráadásul nem is állhatna a 2 HW olyan messze egymástól, hiszen nem fut 1-1 játék akármin.

    Így viszont két teljes értékü, remek HW-t kéne megfizetni, ami Nintendos árazásban nem állna meg 200 alatt szerintem :D

    Én azt mondom ha már csűrik csavarják a "Switch" márkanevet hogy legyen 3 verzió...
    HH, Hibrid, és egy asztali..első 2 már van, így koncentrálhatnak a 3.ra. Ha meg teljesen új gépet akarnak, akkor engedjék egy a Switch nevet, mert már a Lite is csak jóindulattal viselheti, mert azon semmi sem Switch...

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák